iPhone 8 64GB Black i Perdorur pa gervishtje – Best Price

Apple

Cilesi e garantuar

Ne gjendje shume te mire, pa gervishje

Cmim i arsyeshem

34,900L

iPhone8 64GB Black pa gervishtje

Iphone 8 i perdorur | Karakteristike | Buy Online

Smartphone iphone8  cakton fillimin e nje periudhe te re te teknologjise ne marken Apple. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kryesorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat. Pa gervishtje dhe ne gjendje te shkelqyer per t’iu dhuruar performance te paharrueshme.
Funksionon me sistem operativ iOS 11, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral). Funksionon me Chipset Apple A11 Bionic (10 nm).  Memorje 2GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone 8 ka nje ekran Retina IPS LCD me rezolucion pikselash te larte 750*1334.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 1821mAh.

iPhone 8 karakteristike 

Permasat | 138.4*67.3*7.3mm
Pesha | 148g
Trup Gorilla Glass
Rezistent ndaj ujit IP67
Karte Nano SIM
Ekrani | 4.7inch Retina IPS LCD
OS | iOS 11, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A11 Bionic (10 nm)
CPU | Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral)
GPU | Apple GPU (three-core graphics)
RAM | 2GB
ROM | 64GB
Kamera | 12MP
Selfie | 7MP

Bateria | Li-Ion 1821mAh

Buy online ne Ibuy.al | iPhone 8

SKU: iphone 8 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat