Apple iPhone 8 plus – Black – i Perdorur – Grada A

Apple

Ne gjendje shume te mire

I sapo ardhur nga USA

Pa gervishtje

 

42,500L

iPhone 8 plus 64GB Black i perdorur

Telefon Apple iPhone 8 Plus – Cmimi i favorshem ne Ibuy.al

Smartphone iphone 8 plus eshte nje telefon i cili cakton fillimin e nje periudhe te re te teknologjise ne marken Apple. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kryesorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.
Funksionon me sistem operativ iOS 11, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral). Funksionon me Chipset Apple A11 Bionic (10 nm).  Memorje 3GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone 8 Plus ka nje ekran Retina IPS LCD me rezolucion pikselash te larte 1080*1920.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual 12MP+ 12MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 2691mAh.

Specifikat 

Permasat | 158.4*78.1*7.5mm
Pesha | 202g
Trup Gorilla Glass
Rezistent ndaj ujit IP67
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.5inch Retina IPS LCD
OS | iOS 11, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A11 Bionic (10 nm)
CPU | Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral)
GPU | Apple GPU (three-core graphics)
RAM | 3GB
ROM | 64GB
Kamera | 12MP+12MP
Selfie | 7MP
Bateria | Li-Ion 2691mAh
Porosi online ne Ibuy.al | Telefon Apple Iphone 8 plus i perdorur | Cmimi me i mire
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat