,

Mixer First Austria Brumatrice Profesionale – Bli Online


SPECIFIKA

  • Brandi: First Austria
  • Fuqia:1200Watt
  • Kapaciteti i tasit: 6.5 litra
  • Shpejtesia: 10 nivele
  • Funksion ritrazimi
  • Rrahese
  • Mbrojtese ndaj sperkatjes

17,200L

Mixer First Austria Brumatrice – Profesionale Bli Online

Mixer First Austria Brumatrice – Profesionale Bli Online

Dizenjuar per te miksuar nje game te gjere perberesish dhe produktesh.

Mikson vezet, brumin per embelsira, makarona, brumin e bukes duke krijuar nje mase homogjene dhe pa kokrriza.

Projektuar me 10 nivele shpejtsie.

Praktike dhe ne permasa te vogla, nuk ze hapesire ne kuzhine.

Material i cilesise se larte, rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate.

Nuk harxhon energjine elektrike.

Opsioni i shtimit te perberesve te rinj edhe gjate kohes qe ai eshte ne pune.

I lehte ne per tu cmontuar, pastruar dhe montuar serish.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mixer-brumatrice-first austria Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat