Mbajtese per kepucet – Good Helper Home Online


MBAJTESE KEPUCESH

4 kate

Material: Celik inoks-plastike e forte PPP

Permasat: 60 x 18 x 58cm

Pesha: 980g

1,500L

Mbajtese per kepucet – Good Helper Home Online

Mbajtese per kepucet – Good Helper Home Online

Mban kepucet tuaja te organizuara dhe kursen rremujen ne shtepi

Ka kater kate

Krijon nje pamje te rregullt te kepuceve tuaja dhe i ofron atyre mundesine te ajrosen

E pershatur per te gjitha llojet e kepuceve sandale, atlete, pupa, kepuce dimerore etj

Material celik inox i cilesise se larte, kombinuar me plastiken e forte e cila nk thyhet lehte

Nuk ndryshket

Rezistente ndaj konsumit

Dizajn estetik per syrin

Nuk ze hapesire ne ambientin ku ju do e vendosni

SKU: GI-mbajtese kepucesh-celik inoks Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Mbajtese kepucesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat