Set me tasa Qelqi multifunksional- Mini Red Cherry – 5 Cope

Red Cherry
Gjendje:

S’ka stok


Karakteristika
  • Ideal per ruajtjen e pjeseve te vogla te mbetjeve.
  • Kapaket mbajne ushqimin e fresket dhe per nje kohe te gjate.
  • Mund te perdoret per perzierje ose servirje.

890L

S’ka stok

SET ME TASA QELQI | MINI RED CHERRY

Set me tasa qelqi – 5 cope | Mini Tas

Shijoni freskine e mbetjeve ose perberesve te tepert fale ketij seti prej 5 tasash qelqi. Vjen prane jush ne nje shumellojshmeri te madhesive, cdo tas mund te perdoret per perzierjen, servirjen, ose ruajtjen e ushqimeve tuaja. Kurseni me teper hapesire ne frigoriferin tuaj.

Tasa qelqi te shkelqyer te cilet nuk jane te pershtatshem vetem per matjen e perberesve gjate gatimit ose pjekjes. Por mund te sherbejne dhe si pjata individuale te embelsirave, arrave per mysafiret tuaj.

Permbajne 5 cope mini tasa te cilet do e bejne pergatitjen e vaktit tuaj me te lehte, duke qene ne gjendjen te mbani ne rregull te gjithe perberesit qe ju duhen.
Nje aspekt i mire i tyre eshte se ju lejojne te shihni saktesisht se cfare keni vendosur ne secilin prej tyre. Kjo  e thjeshteson punen tuaj ne kuzhine. Dhurojini vetes nje set te shkelqyer per t’ju ndihmuar ne servirjen dhe pergatitjen e ushqimeve tuaja.
Karakteristika | Mini Tas
  • Ideal per ruajtjen e pjeseve te vogla te mbetjeve.
  • Kapaket mbajne ushqimin e fresket dhe per nje kohe te gjate.
  • Set me tasa qelqi te cilet mund te perdoren per perzierje ose servirje.
SKU: L257-red-cherry-bowl Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

brands

Red Cherry

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat