Kapak Silikoni multifunksional per ushqimin – Food Cover

Te ndryshme

1,190L

KAPAK MULTIFUNKSIONAL PER USHQIMIN

Kapak Silikoni Multifunksional per Ushqimin

Kapak silikoni ne madhesi te ndryshme. Forme rrethore dhe me skaje te mbyllura per te mundesuar nje vulosje maksimale. Mjaftueshem te ashper dhe elastik per marre formen e enes ku ju do e vendsni. Material silikoni me cilesi te larte, jo toksik pa BPA.

Mbuloni lehtesisht ushqimin tuaj kur e vendosni ne mikrovale ose ngrirje. Te sigurte ne perdorim dhe te shendetshem per ruajtjen e ushqimit per femije dhe te rritur. Kapak shume funksional per te plotesuar nevojat ne kuzhinen tuaj. Mbuloni ushqimet tuaja te cilat kane tepruar, mbuloni tasat apo ene te ndryshme. Elasticiteti i tyre i lejon te pershtaten me cdo ene duke i lejuar te realizojne funksionin e tyre.
Ky set me kapak eshte krijuar per te ruajtur ushqime te fresketa dhe lengje sikur sapo i keni bere. Kujdesuni qe supa juaj te jete e fresket dhe ma asnje vlere ushqyese te humbur. Fillimisht perdorimi i tyre do te jete paksa i forte por me pas ata do te pershtaten fale elasticitetit te tyre.  Mund ti pastroni lehtesisht ne uje te nxehte, jane rezistente ndaj temperaturave te larta dhe atyre te uleta.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: GI-SILICONE-FOOD-COVER Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Kapak Silikoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat