,

Tigan Graniti Olina – Granite Wok Pan Bli Online

Olina

Cilesi maksimale

Shendet dhe Shije

I rendesishem per shendetin e femijeve

Super cmim

2,000L3,000L

TIGAN GRANITI – OLINA FRYING PAN

Tigan Graniti Olina | Bli online ne Ibuy.al

Tigan i cili ju ndihmon te gatuani pa shtuar aspak vaj. Me materiale cilesore dhe rezistente ndaj gervishtjeve, i perbere me copeza guri per shperndarje te njetrajteshme te nxehtesise. Prodhuar me veshje e cila nuk ngjit dhe ju ndihmon te pergatisni me thjeshte ushqimin tuaj. I pershtatshem per tu perdorur ne cdo lloj sobe elektrike, me gaz qeramike dhe me induksion. 

Magjia e ketij tigani fshihet ne brendesi te veshjes se tij me granit dhe copeza bakri. Keto mundesojne shperndarjen e nxehtesise ne menyre graduale ne ushqim, duke ju lejuar te gatuani ne menyre te shendetshme. Shtojini gatimeve me teper shije dhe mos humbisni prej tyre asnje vlere ushqimore.

Cilesimet Kryesore | 

 • I pershtatshem per lloj sobe: me gaz, elektrike, induksion dhe qeramike
 • Shperdan njetrajtesisht dhe ne menyre te barabarte nxehtesine
 • Ruan cdo vlere ushqyese te gatimeve
 • Gatime te shpejta e te shendetshme
 • Materiali i granitit nuk lejon ngjitjen e ushqimeve dhe humbjen e vlerave te tyre ushqyese
 • Rezistent ndaj gervishtjes
 • Tigan me dizanj ergonomik
 • I veshur me grimca minerali guri
 • Pastrohet lehtesisht, mund ta lani edhe ne lavastovilje
 • Ideal per perdorim te perditshem
 • I lehte dhe praktik ne perdorim
 • Gatuani shendetshem mishin, peshkun dhe perimet
 • Redukton yndyren

 

Bli online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!

SKU: 12-02202003 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Olina

LLoji

Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat