,

Tigan per Krepa Graniti – Olina Granite Crepe Pan


2,190L2,790L

TGAN PER KREPA GRANITI – OLINA CREPE PAN

Tigan per Krepa Graniti – Olina Crepe Pan

Pergatisni krepa sa me lehte pa u shqetesuar nese kete here do te ngjiten. Material graniti i cili eshte rezistent dhe nuk gervishtet, nuk ngjit ju duhet ta hidhni direkt nga tigani ne pjate. Eshte i pershtatshem per t’u perdorur ne cdo sobe.
Pastrohet lehtesisht. Vjen me dy permasa 28 dhe 30 cm.
Pergatisni krepa dhe hidhini direkt ne pjate pa u shqetesuar per ngjitjen. Me material graniti i cili eshte rezistent dhe nuk gervishtet dhe kryesorja nuk ngjit.
Eshte i pershtatshem per cdo lloj sobe elektrike, me gaz dhe induksion.
Eshte nje linje e re fantastike e materialeve prej graniti. Material i cili nuk ngjit dhe veshje me mikrokristale te cilat sigurojne jetegjatesine e tij. Shume rezistent ndaj gervishtjeve dhe gerryerjeve. Dizajn modern i cili mund te lahet dhe ne lavastovilje.
Pergatisni gatime te shendetshme ne shtepi ne menyre profesionale. I sprucuar me mikrokristale ne pjesen e siperme, duke bere te mundur jetegjatesine e produktit dhe ruajtjen e vetive te tij.

Karakteristika | Tigan Graniti | Tigan per Krepa

Material: Granit
Diametri: 28 dhe 30 cm
Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!
SKU: tigan-per-krepa Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tigan

Diametri

28 cm, 30 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat