,

Tigan per Krepa Graniti – Olina Granite Crepe Pan


2,190 L2,790 L

Pastro

TGAN PER KREPA GRANITI – OLINA CREPE PAN

Tigan per Krepa Graniti

Pergatisni krepa sa me lehte pa u shqetesuar nese kete here do te ngjiten. Material graniti i cili eshte rezistent dhe nuk gervishtet, nuk ngjit ju duhet ta hidhni direkt nga tigani ne pjate. Eshte i pershtatshem per t’u perdorur ne cdo sobe.
Pastrohet lehtesisht. Vjen me dy permasa 28 dhe 30 cm.

Karakteristika 

Material: Granit
Diametri: 28 dhe 30 cm
SKU: tigan-per-krepa Kategori: ,
Pesha 0.3 kg
LLoji

Tigan

Diametri

28 cm, 30 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat