,

Mixer dore dhe rrahese vezesh Sokany LB3001A Produkte Online

Sokany

Material cilesor

Cmim i arsyeshem

Aksesor i nevojshem ne kuzhine

Kursen kohe dhe energji

1,900L

Mixer dore dhe rrahese vezesh Sokany LB3001A

Mixer Dore dhe rrahese vezesh Sokany

Mixer dore me shpejtesi te ndryshme per perziere cdo recete ne konsistencen e deshiruar. Perizeni nga nje trazim i ngadalte ne nje trazim te shpejte. Eshte e lehte per t’u perzier miell, gjalpe, patate, salce sallate, embelsira, cokollate, veze etj. Embelsirat tuaja do te kene ne perberjen e tyre ingrediente qe vetem ju do i dini se cfare gjendet ne brendesi te tyre. Surprizoni familjaret me gatime te shendetshme dhe shume te shijshme.

Mixer Dore i rehtashem per t’u perdorur dhe boshtet e perzierjes jane te sigurta per tu lare manualisht. Dizajn ergonometrik i lehte per tu manovruar gjate perdorimit. Ju mund te levizni pajisjen ne cdo ene qe ju duhet te krijoni nje perzierje te njetrajteshme pa qene e nevojshme te levizni perberesit.

Karakteristika

  • Rihni vezet dhe perzieni miellin e kekut sa hap e mbyll syte
  • Praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Pastrohet shpejt
  • Pergatisni brumin per makaronat, embelsirat ne menyre profesionale
  • Nuk ze hapesire ne kuzhine
  • Mixer dore i vogel ne permasa por me super fuqi per te miksuar te gjithe perberesit
  • Krijon mase kompakte
  • Per ushqime te shijshme

    Porositeni online, shtojeni ne shporten e Dyqan Online Ibuy.al 

SKU: L227-sokany-LB3001A Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sokany

color

Black

LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat