,

Friteze Sovio – Air Fryer – Produkte Kuzhine Online

Sovio

  • Gatime te shpejta dhe te shendetshme
  • Perdorimi i ajrit te nxehte ne vend te vajit
  • Ka nje kapacitet 1.5 l

6,490L

FRITEZE SOVIO – PRODUKTE KUZHINE ONLINE

Friteza Sovio me avull

Nje pajisje unike kuzhine qe do te ndryshoje rrenjesisht idene tuaj te gatimit. Ju mund te konsumoni ushqime te skuqura te cilat nuk do te demtojne shendetin tuaj.

Funksionimi i saj bazohet ne nje teknologji te vecante te qarkullimit te ajrit. Me te ju mund te gatuani paktikisht pa perdorur vaj. Ajri i nxehte leviz brenda pajisjes me nje shpejtesi shume te madhe.

Duke ngrohur ne menyre te barabarte ushqimet e vendosura ne te. Kjo teknologji jo vetem qe shpejton procesin e gatimit por gjithashtu dhe ju lejon te merrni te gjitha vitminat e ushqimeve qe do te skuqni.

Friteza e cila do ju zevendesoj nje mori produktesh shtepiake. Ju mund te pergatisni omleta, kofshe pule, embelsira etj.

Eshte e pershtatshme dhe per vakte familjare te shendetshme. Perdorimi i ajrit te nxehte ne vend te vajit te nxehte eshte shume here me i shendetshem. Ushqimet tuaja te preferuara te skuqura tashme do te jene pa kalori te teperta dhe pa yndyrna.  

Specifikimet – Friteze me Avull Sovio
Gjatesia e Kabllos : Afersisht 1.2 metra
Tensioni : 220-240V
Fuqia : 1200W
Kapaciteti: 1.5L
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: GI-FRITEZE-SOVIO Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sovio

LLoji

Friteze

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat