,

Sonifer Sandwich Maker | Tostier per sanduic ne shtepi

Sonifer

2,390L

SONIFER SANDWICH MAKER SF-6008

Sonifer Sandwich Maker | Tostier per sanduic ne shtepi

Mengjes i shpejte vetem brenda 3 minutave. Ngrohje akoma dhe me e shpejte. Dizajn me drita per te njoftuar se ne cfare momenti ushqimi juaj do te jete gati.

Ngrohje dhe pjekje e ushqimit ne te dyja anet. Eshte ideale per te pergatitur vakte te shpejta, dhe kursen hapesire ne ambjentin e kuzhines suaj. Pllaka jo ngjitese, kjo nenkupton akom me e lehte per ju per ta pastruar sidomos kur djathi brenda sanduicheve tuaj leshohet jashte. Krijoni kombinime te shijshme, eksperimentoni pa fund ne ushqimin tuaj te shendetshem. Kjo pajisje sigurohet qe sanduicet qe ju do te konsumoni te jene te shijshem dh ete ruajne formen e tyre pa u djegur dhe pa u ngjitur.
Sanduich maker i cila kujdeset  per mos konsumimin e tepert te energjise. Prodhuar me materiale rezistente te cilat nuk e transmetojne nxehtesine ne siperfaqe. Dorezat ergonometrike jane perhere te ftohta, te pajisura me nje kapese per te mundesuar mbylljen e plote gjate funskionimit te tij.

Specifikat | Tostier Sonifer

Marka: Sonifer
Modeli: SF-6008
Tregues per ngrohjen: Po
Tregues ne castin qe ushqimi eshte gati: Po
Tensioni: 220-240V
Frekuenca: 50/60Hz
Material: Plastike + Celiku Inoks
Fuqia: 750W

Shtoni ne shporte dhe bejeni porosi online ne Ibuy.al | Dyqan Online

SKU: L250-SF-6008 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tostier

brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat