,

Mini Mikser frutash Sonifer me ene qelqi | Pajisje Kuzhine

Sonifer

3,190L

MINI MIKSER FRUTASH SONIFER SF 5005

Mini mikser frutash Sonifer me ene qelqi

Mikser per frutat sonifer nje perzieres i persosur. Performance e shkelqyer me nivele shpejtesie te pershtatshem sipas nevojes suaj. Nuk ka nevoje qe ju te eskperimentoni me dite me rradhe per te gjetur shpejtesine e persosur. Pergatisni smoothie me frutat e stines, ose milkshake me kete blender. Do ju bej krenare kur te shijoni pergatitjet e shkelqyera qe do te serviren per ju. Mikepritja ne shtepine tuaj do te jete shume me e vecante kur ju te servirni keto lengje te shendetshme per mysafiret tuaj.

Shume i pershtatshem per t’u perdorur dhe i lehte per t’u pastruar. Plastike e forte dhe e guzimshme. Mund te perballoje kubezat e akullit dhe lengjet e nxehta.

Motori i fuqishem dhe tehet e mprehta sjellin pajisjen me te mire ne kuzhinen tuaj. Tehet e saj te mprehta copetojne dhe perberjet me te forta. Nuk merr aspak hapesire ne kuzhinen tuaj. Pasi ta keni pastruar ju mund ta poziciononi ne rafte ose sirtare.

Karakteristika 

 • Pastrohet lehtesisht.
 • Kualitet i larte.
 • Motorr i fuqishem
 • Trup plastik i forte.Specifikat | Mini Mikser Modeli: SF-5005
  Materiali: Plastik
  Fuqia: 300W
  Tensioni: 220-240V
  Gjatesia e Kabllos: 1.1 meter
  Materiali i Enes: Qelq

  Porosi ne Dyqan Online | Ibuy.al

SKU: L255-SF-5005 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikser

brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat