,

Mjalt per dobesim Honey D+ Slim | Bli Online


-Plotesisht natyral.
-Pa efekte anesore.
-Dobeson shendetshem me shpejtesi.
-Largon dhjamin e tepert dhe shkrin ate pa lodhje.
-Ndihmon ne djegjen e yndyrnave ne gjak.
-Ndihmon ne largimin e celulitit nga lekura.
-Organizmin e mban te ngopur.
-Liron rruget urinare.
-Rregullon funksionin e veshkave.
-Stabilizon tensionin e gjakut.
-Ben largimin e gazrave nga zorret.
-Forcon imunitetin.
-Jep energji trupore gjate 24 oreve.

2,100L

MJALT PER DOBESIM HONEY D+

Mjalt per dobesim Slim Honey D+ mund ta kombinoni me kanelle | Mjalte ne Ibuy.al 

Fale suksesit te shenuar, mjalti per dobesim Honey D+ po zgjeron cdo dite e me shume hapesiren e perdorimit me produkte te reja dhe shume efikase.
Produkt te cilin e sjell prane jush vetem cilesia dhe origjinaliteti.
Humbisni kilogramet e tepert ne pak kohe, duke e ndjere veten te afte per te perballuar lehtesisht edhe ditet tuaja me te lodhshme.
Efektet | Mjalte per dobesim D+
-Plotesisht natyral.
-Pa efekte anesore.
-Dobeson shendetshem me shpejtesi.
-Largon dhjamin e tepert dhe shkrin ate pa lodhje.
-Ndihmon ne djegjen e yndyrnave ne gjak.
-Ndihmon ne largimin e celulitit nga lekura.
-Organizmin e mban te ngopur.
-Mjalte i cili liron rruget urinare ne rast bllokimi.
-Rregullon funksionin e veshkave.
-Stabilizon tensionin e gjakut.
-Ben largimin e gazrave nga zorret.
-Forcon imunitetin.
-Jep energji trupore gjate 24 oreve.
Perdorimi:
Mengjes, dreke, darke 15 minuta para buke cdo here 1 luge caji majlt me 1 gote kos duke shtrydhur dhe nje gjysme limoni, e perzieni mire, lihet per 7-10 minuta dhe me pas mund ta pini. Ju mund te konsumoni kanelle me mjalte per dobesim te menjehershem.
SKU: mjalt-per-dobesim-honey-slim-dplus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat