,

Panini Grill Haeger – Tostier shume funksionale – Shitje online


3,400L

HAEGER PANINI GRILL

Haeger Panini Grill – Tostier Shume Funksionale ne Ibuy.al

Krijoni sanduice te stilit bistro ne shtepi. Me kapcitetin e saj mesatar ju kurre nuk do te humbisni hapesiren tuaj te gatimit. Zona e gatimit me shtrese jo ngjitese e cila ju ndihmon te zvogeloni hapesiren e gatimit.
Nuk eshte e nevojshme qe ju te dilni nga shtepia per te shijuar ato ushqime te nxehta me perberes te shijshem te panineve qe ju i deshironi aq shume. Me kete panini grill ju mund te keni rezultate restoranti ne shtepi per nje kosto te pa konsiderueshme.
Duke perdorur perberesit tuaj te fresket, ju mund te beni gjithcka nisur nga nje djathe i pjekur ne skare deri tek sanduich te plote. Fale nje kapaku qe shtyp ne menyre te barabarte ushqimet brenda tij, ju zgjidhni sesa te pjekur i doni sanduicet. Nje kapak i fuqishem realizon pjekjen sipas preferencave tuaja te sanduiceve, panineve, ngrohjen e picave etj. Mund ta hapni 180 grade dhe ta perdorni si nje skare te brendshme.

Tostier fantastik per sanduic te kendshem. Nje kapak i fuqishem realizon pjekjen sipas preferencave tuaja te sanduiceve, panineve, ngrohjen e picave etj. Mund ta hapni 180 grade dhe ta perdorni si nje skare te brendshme.

Ngroh dhe pjek sanduicin duke ju dhene rezultate te ngrohta dhe te shijshme.
SKU: L252-Grill-HGBIG Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat