,

Kondicioner ngrohes – Eccowind 3300 Watt

Eccowind

  • Opsion jonizimi per mos tharjen e ajrit
  • Super i fuqishem, ngrohje me fuqi deri ne 3300 watt.
  • Portativ, mund te transferohet lehtesisht ne ambiente te ndryshme
  • Me funksion ngrohes dhe ftohes
  • Modeli: EC 9821

9,900L

KONDICIONER NGROHES – ECCOWIND 3300 WATT

Kondicioner  Portativ Eccowind 3300 Watt – Fuqi maksimale – Bli Online

Nje model portativ, pa instalime te veshtira dhe me kursim energjie eshte ajo cka i duhet ambienteve tuaja.

Ky kondicioner nuk e than ajrit, fale opsionit te jonizimit.

Nuk ka nevoje per tuba, motorr apo instalime nga teknike.

Me nje dizajn portativ shume praktik dhe komod ju mund ta vendosni vete ne pune kete kondicioner.

Me levizjen e flatrave ky kondicioner eccowind mbulon siperfaqe nga 35 deri ne 40 metra.

Mund ta perdorni ne cdo stine, ajer i ngrohte ne dimer dhe ne vere nje freskues. Dy funksione në një pajisje te vetme.  Të dhënat per te pare graden do ti shikoni ne ekranin e tij dixhital.

Funksioni i ajrit te fresket: Ajer i fresket edhe per ditet e nxehta te veres fale funksionimit te luhatjeve te fleteve.

Ajri i ngrohte ose i fresket shpërndahet horizontalisht ne dhome,  levizja e flatrave siguron  shpërndarje sa me te gjere te ajrit

I pajisur me opsionin e jonizimit, Eccowind nuk e than ajrin. 

Shperndan njetrajtesisht ajrin e ngrohte ose te fresket ne te gjithe dhomen.

Kursim maksimal i energjise nepermjet termostatit dixhital me ane te teknologjisë se re PTC (Performance Maksimale me Konsum te Ulet).

KONDICIONER PORTATIV – NGROHESE MURALE

Tashme do te kurseni jo vetem hapesiren ne shtepine tuaj, por dhe energji elektrike me kete kondicioner pa tuba.

Ekran dixhital për të treguar  temperaturen dhe flatra swing per ajrimin e  të gjithe ambientit.

Kontrolli i kondicionerit edhe nga distanca te largeta; Fikja /ndezja/ ngrohja / lëkundja / kohëmatësi apo temperatura permes telekomandes (pultit).

Ne pjesen e siperme te tij, kondicioneri tregon temperaturen e sakte ne grade. Punon qete dhe pa zhurma bezdisese.

Me material plastik, metalik dhe qeramikë.

Kabell me gjatesi 1.5 meter te cilin mjafton ta vendosni ne prize.kondicioner portativ bli online ne ibuy al

Fale permasave te tij mund ta transportoni shume lehte, nga nje dhome ne tjetren.

Qendroni ngrohte gjate diteve te ftohta te dimrit dhe jo vetem. Ne ditet e nxehta te veres kjo do jete pajisja qe do ju shoqeroje serish per nje ambient te fresket.

Kondicioner ideal per ne shtepi,lokale, restorante,  hotele,zyra etj.

Pajisur me telekomande per gradimin e temperatures, ndryshimin e fleteve te ndryshueshme, dhe percaktimin e ngrohjes ftohjes apo thjesht ajrosjes.

Shihni temperaturen,  gradojeni dhe fikeni ate permes telekomandes. Do te ndieni ngrohtesine qe ne ndezje te tij dhe ne nivelin e pare.

Pajisja funksionon ne baze te elementeve te ngrohjes qeramike, gje qe ju lejon te arrini shpejte nje nxehtesi te qendrueshme ne dhome.

Praktik dhe i sigurte, mbyllje automatike ne rast mbinxehje per te qene më të sigurte ne ambientin tuaj.

Thjesht montojeni horizontalisht ne mur, vendoseni ne prize dhe percaktoni temperaturen qe ju deshironi.

Jetoni plotesisht dhe ne ditet e ftohta te dimrit, me kete kondicioner portativ.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: GI-EC9821 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Eccowind

color

Gold

LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat