-11%
, ,

Doogee Y7 – Best Smartphone – Celular 2019

Doogee

Modeli  – Android 4G Smartphone
Procesori – Octa Core 1.6GHz ARM Cortez-A55
GPU – PowerVR GE8322
Kamera – 16 Megapixels + 13 Megapixels
Selfie – 16 Megapixel f/2.0 Front Camera
Memorja – RAM – 3GB| ROM 32GB
Ekrani – 5.84inch IPS, FHD+ ( 1080×2340) Formati 18:9

11,490L 12,900L

DOOGEE Y7 SMARTPHONE 2019

Doogee  Albania Y7 Smartphone – Best Price   – iBuy Albania – Celular Doogee y7

Doogee Y7 modeli me i ri prodhuar nga Kompania Doogee e cila vitet e fundit eshte pelqyer shume nga perdoruesit europian dhe ata shqiptar. Me me teper RAM, procesor me te shpejte dhe me shume memorje te brendshme dogee Y7 ka shume avantazhe ne krahasim me  modelet e meparshme.
Ju mund të ruani fotot e bera me kameren  kryesore 16 dhe 13 megapiksel në të dy llojet e hapësirës së brendshme. Kapaciteti i baterisë arrin 3360mAh, që do të thotë afërsisht 7-8 orë kohë aktive të ekranit, cka do te beje te mos keni nevoje per ta karikuar per nje kohe te gjate.
Telefoni Doogee suporton dy karta Sim , te cilat mund ti perdorni ne te njejten kohe pa problem.
Smartphone y7 ka te integruar opsionin e GPS . Me ane te te cilit  ju do te keni mundesi te orientoheni dhe te navigoni duke ecur me kembe apo me makine kudo ne bote.

Mundesi te dyfishta per hapjen e tij – Doogee Y7

Mund ta hapni me ane te lexuesit te shenjes se gishtit ose me lexuesin e fytyres, nje prekje ose nje pamje e shkurter, jane perhere aty ku duhet te jene per te hapur telefonin tuaj. Me ane te ketij opsioni nuk do keni nevoje te perdorni nje kod per hapjen e telefonit.
Parametra te larta, 3GB RAM dhe 32GB Memorje e Brendshme Android 8.1.
Kamera para 16 MP per foto me te pastra dhe me shume ngjyra.
Kamera e dyfishte 16MP +13MP te kombinuara me filtra dhe opsione per naten.
Procesor i fuqishem me 8 berthama e graduar ne 1.6GHz.
Bateri e Fuqishme 3360mAh per me shume kohe bisede apo navigim.
Ekran 5.85inch me U-Notch FHD+ ne formatin 19:9.
Ngjyrat e Y7 doogee e bejne ate shume te kerkuar, dalja nga tradicionalja ngjyra e zeze ju ben me te vecante.

Specifikat 

Marka – Doogee y7
Modeli – Y7
Lloji – Android 4G Smartphone
Procesori – Octa Core 1.6 GHz ARM Cortez-A55
Chipset – Spreadtrum SC9863A, 64-bit Processor
GPU – PowerVR GE8322
Ekran- 5.84 inches full hd
Sistemi operativ android
Kamera – 16 Megapixels + 13 Megapixels f/2.0 Dual LED – AF Rear Camera
Selfie – 16 Megapixel f/2.0  pixels per inch Front Camera
Memorja – RAM – 3GB-  ROM 32 gb, memorie e  cila zgjerohet deri ne 256GB( SIM2 )
Ekrani – 5.84inch IPS, FHD+ ( 1080 x 2340) Form factor 18:9, rugged phone
Bateria – 3360mAh Lithium-Ion, li ion
SIM – Hybrid Dual SIM ( Nano SIM + Nano SIM/microSD Card) Dual Standby
Suporton Memory card
Sensore – Proximity, Light, Accelerometer, Fingerprint
Sistemi – Android 8.1 Oreo OS
I/O Interface – 1 Nano SIM Card Slot, 1 x Nano SIM CArd Slot or microSD/TF CArd Slot, Micro USB v2.0 Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker,led flash,
Opsione – Plastic, Metal body, LTE cat-7, Bluetooth, GPS, GLONASS, FM Radio, OTA Sync, Tethering, Computer Sync, VoLTE Support, 2.5D Curved glass Screen, Fingerprint ID, Dual Rear Camera.
Paketimi perfshin:
1 x Celular Doogee Y7 3/32GB Mobile Phone
1 x Kase mbrojtese Silikoni
1 x Karikues -Fishe USB
SKU: 0302202001 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Doogee

RAM

3gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat