iPhone X i perdorur Grada A – 64GB

Apple

Telefoni ne gjendje shume te mire

Cmim i arsyeshem

Cilesi e garantuar

49,500L

iPhone X I PERDORUR GRADA A – 64GB

Apple iPhone X price i perdorur Grade A ne shitje

Telefon iphone X nje telefon gjigand ne doren tuaj.
iPhone X përmban një dizajn në të gjithë ekranin me një ekran 5.8 inç Super Retina HD me HDR dhe True Tone.
Projektuar me xhamin më të qëndrueshëm ndonjëherë në një smartphone dhe një kornize çeliku inox teper cilesore.
Karikohet me valë. Reziston ndaj ujit dhe pluhurit.
Kamera dyshe 12MP me stabilizim të dyfishtë optik të imazhit për fotografi të shkëlqyera në dritë të ulët.
Kamera e thellësisë së vërtetë me selfie portret dhe ndriçim të ri te portretit.
Face ID ju lejon të zhbllokoni dhe të përdorni Apple Pay vetëm me një vështrim.
Mundësuar nga A11 Bionic, çipi më i fuqishëm dhe më i zgjuar ndonjëherë në një smartphone.
Deri në 70% më shpejt se paraardhësit e tij dhe garantohet se do të funksionojë normalisht falë çipit A11 Bionic.
Këto të kombinuara me grafikë mahnitëse të gjallë 3D dhe aplikacione të realitetit të shtuar e bëjnë telefonin emocionues për t’u përdorur.
Mbështet përvojat e realitetit të shtuar në lojëra dhe aplikacione. Me iPhone X, epoka tjetër e iPhone ka filluar.

Apple iphone x

Epoke e re teknologjike nga prodhuesit me te fuqishem smartphone Apple. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kreysorja ne nje gjendje te shkelqyer.apple iphone x online ibuy al
I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.
Funksionon me sistem operativ version of  iOS 11.1.1, upgradable to iOS 13.3.
Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core 2.39 GHz (2x Monsoon + 4x Mistral).
Funksionon me Chipset Apple A12 Bionic (7 nm).  Memorje 3GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone X ka nje ekran Super Retina display OLED me rezolucion pikselash te larte, per optical image stabilization.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual 12MP+12MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Kamerat e pasme të dyfishta 12 megapiksel, procesori inteligjent i imazhit dhe regjistrimi i videos 4K zbulojnë hollësitë e padukshme për syrin e lirë.
Regjistro video me lëvizje të ngadaltë ose të shpejtë dhe bëj foto portrete me cilësi të studios fotografike si nje profesionist i vertete.
Disponon nje bateri 2716mAh dhe gjithashtu ofron opsionin per wireless charging.
Ne kemi parë kufje pa fisha, por teknologjia e karikimit pa fishe Qi tani ju lejon të kaloni edhe në karikim pa kabell. Thuaj lamtumirë kabllove.
Touch id njohje dhe hapje te ekranit me ane te face id, nuk ka me nevoje per  home button.
Verifikimi efikas dhe i sigurt i Face ID mbron privatësinë tuaj dhe ju lejon të zhbllokoni telefonin tuaj thjesht duke e parë atë.
Paneli OLED në ekranin Super Retina prodhon një imazh të mahnitshëm të saktë, perfekte për kamerat madhështore të telefonit.
Keta telefona celular ofrojne water resistance prandaj mund ti merrni me vete ne pishine apo det.

Specifikat 

 • Permasat  143.6*70.9*7.7mmi phone x 64 gb ibuy al
 • Pesha  174g
 • Trup Gorilla Glass
 • Karte Nano SIM
 • Rezistent ndaj ujit me IP67
 • Ekrani  5.8inch Super Retina OLED
 • OS  iOS 11.1.1, upgradable to iOS 13.3
 • Chipset  Apple A11 Bionic (10 nm)
 • CPU  Hexa-core 2.39 GHz (2x Monsoon + 4x Mistral)
 • GPU  Apple GPU (three-core graphics)
 • RAM  3GB
 • ROM  64GB
 • Kamera Duale  12MP+12MP
 • Front camera  7MP rear camera
 • Bateria  Li-Ion 2716mAh
Apple iPhone X i perdorur ne gjendje te shkelqyer ne shitje ne Ibuy.al !
SKU: iphone X used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat