,

H96 PRO Plus Android TV Box – Shitje Online


 • Shihni filma, foto, video dhe gjithcka tjeter keni ne telefonin tuaj ne ekranin e televizorit – HDTV
 • Rezolucioni 4K do te zevendesoje 1080p si sinjal me rezolucion me te larte te disponueshem per filmat dhe stacionet televizive online
 • Mund te shijoni lojera dhe cdo gje qe ju deshironi me nje super memorie 3 GB RAM DDR3 dhe 32GB Flash ROM
 • Shpejtesi maksimale te ores deri ne 1.5GHz
 • IEEE 802.11ac ne kete Pro Tv Box eshte nje nga standartet e rrjetit me vale. Giga Bit LAN siguron nje norme te dhenadh prej 1 miliarde bitesh per sekonde
 • Kthejeni shtepine tuaj ne nje kinema reale

6,490L

Android TV Box – Shitje Online

H96 PRO Plus Android TV Box – Shitje Online

Foto, video, muzike ne media player dhe cdo gje tjeter qe gjendet ne telefonin, iPad, tableten tuaj ka ardhur koha ta shihni ne HDTV, ne ekranin e madh te televizorit tuaj

Shijoni me shume dhe perjetoni me teper cdo emocion qe transmetohet ne ekran

Specifika:

 • CPU: Amlogic S912 Octa Core Cortex-A53 CPU up to 2GHz (DVFS)
 • GPU: 750MHz+ ARM Mali-820MP3 GPU Processor
 • RAM: 3GB DDR3
 • ROM: 32GB  EMMC Flash
 • Operating System : Android 7.1 OS
 • Ethernet: 100M/1000M
 • WI FI: 2.4GHZ/5.8GHZ  802.11a/b/g/n /ac
 • H96 Pro Plus | Review Bluetooth: BT4.1

Porosit Online ne iBuy.al | H96 Pro Plus Android Tv Box

SKU: H96 PRO Plus-Android TV Box Kategori: , Etiketë:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat