Mini Boks me Bluetooth dhe Ore me Alarm – Bli Online

Te ndryshme

2,390L

MINI BOKS ME BLUETOOTH V8

Mini Boks me bluetooth V8 Multifunksional

Boks me Bluetooth i vogel dhe kompakt, ore me alarm, mbajtese telefoni te gjitha keto funksione ne nje produkt te vetem. Dizajnuar te jete i shkelqyer ne funksionin e tij, sepse ju meritoni me te miren.

Degjoni muziken me te fundit ne radio me cilesine me te paster te tingullit.
Specifika 
Bluetooth | V4.2
Kapaciteti i Baterise  | 1200mAh
Koha e karikimit | 2 ore
Koha e punes | 8 ore
SKU: mini-boks-me-bluetooth Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat