,

Blender Elektrik – SC 1589 Silver Crest 2200W

Silver Crest

 • Brandi: Silver Crest
 • Modeli: SC 1589
 • Fuqia: 2200 Watt
 • Shpejtesia: 32000 rpm

 

5,900L

Blender Elektrik – SC 1589 Silver Crest 2200W

Blender Elektrik – SC 1589 Silver Crest 2200W Online

 • Perzjen perimet dhe frutat duke ofruar smoothie te shijshme dhe me vlera ushqyese
 • Pergatisni supa kremoze plot vitamina organike dhe me shije unike
 • Pergatisni salcen e domateve BIO, shpejt dhe shendetshem
 • Pergatisni qumeshtin e sojes, ideal per mbrojtjen e zemres dhe eneve te gjakut
 • I testuar ne kuzhine per rezultate te shkelqyera
 • Kontrolloni dhe ndryshoni shpejtesine me pulsin perkates
 • Integruar me celes sigurie
 • I mbrojtur nga tensioni i larte, nxehtesia dhe qarku i shkurter 
SKU: GI-SC1589 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Silver Crest

color

Red

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat