Aparat kunder Mushkonjave Mosquito Repellent


790L

APARAT KUNDER MUSHKONJAVE | HACKER

Aparat kunder mushkonjave ne Ibuy.al 

Pajsije kunder mushkonjave e lengshme. Eshte e sigurt per njerezit dhe kafshet shtepiake. Ofron efektivitet dhe mban mushkonjat larg shtepise apo zyres suaj. Gjumi dhe qendrimi ne shtepi nuk do te jete shqetesues gjate veres.
Dizajn i ri efektiv krahasuar me parardhesit e tij. Zgjidhja perfundimtare per problemet me mushkonjat per ju dhe familjaret tuaj. Jo vetem kaq ju mund ta perdorni dhe ne ambjentet e punes suaj. Shijoni qendrimin ne shtepi gjate diteve te nxehta te veres fale ketij apart anti mushkonje. Nje pajisje e garantuar dhe e certifikuar per te zgjidhur ne menyre me efektive pranine e mushkonjave ne hapesiren tuaj.

Ky avullues siguron nje avullim te vazhdueshem dhe te qendrueshem te perberesve aktiv, duke garantuar vrasjen e mushkonjave. Shishja e vogel zgjat pothuajse deri  ne 300 ore per nje konsum normal te saj

Specifikat | Aparat Anti mushkonja

Buton On-Off
Temperatura e punes: 105+/-7 grade Celcius
Frekuenca: 50-60Hz
Tensioni: 220V
40ml
Perdorimi | Aparat Kunder Mushkonjave
Kur jeni duke perdorur produktin ju lutem te vendosni avulluesin e mushkonjave me shishe te rimbushur ne ambjente jo me temperature te larte. Mos e mbuloni asnjehere apartin me sende te ndryshme.
SKU: L242-mosquito-repellent Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Aparat Kunder Mushkonjave

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat