,

Makin rroje per meshkuj Gemei | Makine Profesionale

gemei

Produkt profesional

Koha e karrikimit: 8 ore

Kreher te zevendesueshem 3, 6 dhe 9 mm

E shpejte

Me cmim te arsyeshem

1,290L

Makin rroje per meshkuj Gemei GM 717

Makin Rroje Profesionale per meshkuj Gemei – Makine Qethje

Makin rroje profesionale per stilimin e flokeve e pajisur me 3 koka te ndryshme. Me permasa te plota dhe precize. Te gjitha te pershtatshme per t’u perdorur per floket, mjekren, hunden dhe veshet.
Hair Trimmer e cila mund te perdoret  dhe nga berberet fale profesionalizmit qe ofron. Siguri e larte gjate perdorimit, e rehatshme dhe e qendrueshme.

Sistem prerje i perparuar, i dizajnuar per prerje te performances se bute, shpejte dhe te sakte ne te gjitha llojet e flokeve. Ju gjithashtu mund te shkurtoni mjekren. Projektuar per te ofruar performancen e mprehte qe ju eshte dashur perhere. Lekura juaj nuk do te irritohet, skuqet apo te prehet prej teheve te saj. Ajo eshte e projektuar te shkoj prane lekures pa e demtuar ate.

Karakteristika 

  • Makine rroje per meshkuj e markes Gemei
  • Heq dhe modelon mjekren sipas deshires
  • Praktike per tu perdorur
  • Lehtesisht e pastrueshme
  • Mban lekuren e bute
  • Me tehe preres te nje cilesie te larte prej celiku te pandryshkshem.

Kutia permban:

1.Makinen e rrojes
2.Kreherat qe nderrohen
3. Stenden e karikimit
4.Karikuesin
5.Furcen e pastrimit
6.Vaj pastrimi

Shtojeni ne shporten dhe bejeni tuajen vetem me nje klikim ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online

SKU: L306-makine rroje-gemei GM 717 Kategori: ,
brands

gemei

color

White

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat