,

Krem Depilimi per meshkuj Ostwint – 150ml Spray

Te ndryshme

-Shkaterron qimet e forta.
-Funksionin si makine lazer duke shkaterruar qimen.
-I njejti rezultat si lazer por shume here me lire.
-E lehte per ta larguar nga trupi me peshqir ose me uje.
-E garantuar qe do te funksionoje ose ju rimbursojme.
-Funksionon me te gjitha llojet e qimeve.

1,400L

SPRAY DEPILIMI PER MESHKUJ – OSTWINT

Spray Depilimi per meshkuj dhe femra Ostwint – Krem per depilim pa dhimbje

Nuk ka qene kurre me e lehte dhe pa dhimbje per meshkujt te heqin qimet e teperta sesa me Krem per depilim.
Spray i depilimit Ostwint funksionon njesoj si heqja e qimeve me lazer duke ju lene nje lekure te lemuar, te bute, pa irritime. Ndryshimi i vetem eshte se cmimi per te cilin ju e beni tuajin kete krem eshte i mahnitshem.
Largoni qimet e forta qe ju kane dale me kete produkt revolucionar te cilin do ta perdorni perhere nese shihni rezultatet qe do ju jape heren e pare qe do e provoni.
Spray Ostwint largon qimet nga gjoksi, shpina, krahet, kembet, qafa PER 5 MINUTA.
E lehte per ta larguar nga trupi me nje fshirje ose duke e hequr kremin me uje te bollshem duke mos te djegur apo irrituar lekuren.

Krem Depilimi per meshkuj dhe femra | Depilim Total

Multifunksionale dhe e lehte për të larguar qimet nga sqetullat, krahet, pjesen e bikinit dhe kembet.spray depilimi bli online ne ibuy al
Spray Ostwint eshte vleresuar si metoda me e mire dhe me e lehte për t larguar qimet nga trupi, pa dhimbje dhe duke pasur nje rezultat te kenaqshem.
Sherben per pak minuta duke ju kthyer freskine dhe butesine e munguar.
Qimja e re qe del eshte me e bute dhe nuk irriton lekuren.
-Shkaterron qimet e forta.
-Funksionin si makine lazer duke shkaterruar qimen.
-I njejti rezultat si lazer por shume here me lire.
-E lehte per t ju larguar nga trupi me peshqir ose me uje.
-E garantuar qe do te funksionoje ose ju rimbursojme.
-Funksionon me te gjitha llojet e qimeve.
– Koha e perdorimit eshte nga 5 deri ne 10 minuta, ne varesi te llojit te qimes.
-Rezultate te mahnitshme.

SPRAY DEPILIMI PER MESHKUJ – OSTWINT

Spray Depilimi per meshkuj Ostwint – Krem per depilim pa dhimbje

– Nuk ka qene kurre me e lehte per meshkujt te heqin qimet e teperta.
– Spray i depilimit Ostwint funksionon njesoj si heqja me lazer duke ju lene nje lekure te lemuar, te bute.
– Largoni qimet e forta qe ju kane dale me kete produkt revolucionar.
– Spray Ostwint largon qimet nga gjoksi, shpina, krahet, kembet, qafa PER 5 MINUTA.
– E lehte per ta larguar nga trupi me nje fshirje duke mos te djegur apo irrituar lekuren.
Per nje dite pa strese ne plazh me Krem depilimi
krem depilimi per femra bli online ne ibuy alNese deshironi nje menyre efektive, praktike, te thjeshte dhe te shpejte Krem depilimi do te jete zgjidhja me e mire per ju. Si per femrat dhe si per meshkujt.
Ju telefonuan te afermit tuaj dhe ju thane te beheni gati shpejte sepse do te shkoni ne plazh?
Jeni te stresuar sesi do arrini te beheni gati ne kohe?
Me spray depilimi ostwint ju nuk do t’i keni me keto probleme dhe siklete.
Ai arrin te largoje qimet nga trupi juaj ne vetem 5 minuta.
Pa ju demtuar ose irrituar lekuren. Pasi ta perdorni do te ndjeni butesine dhe rehatine qe ai do i fale lekures suaj.
Keshtu edhe dita juaj ne plazh do te jete e qete dhe pa siklete.

Krem Depilimi per femra | Efektiv

E lehte per te larguar qimet nga sqetullat dhe zona te tjera te trupit.
Spray Ostwint eshte vleresuar si metoda me e mire për depilim duke larguar të gjitha qimet nga trupi menjehere.
Sherben per pak minuta duke ju kthyer freskine dhe butesine e munguar.
Qimja e re qe del eshte dhe me e bute dhe nuk irriton lekuren, dhe kjo, vetem duke perdorur Spray Ostwint.

SPECIFIKA

-Shkaterron qimet e forta.krem depilimi per meshkuj dhe femra per depilim total dyqan online
-Funksionin si makine lazer duke shkaterruar qimen.
-I njejti rezultat si lazer por shume here me lire.
-E lehte per ta larguar nga trupi me peshqir ose me uje.
-E garantuar qe do te funksionoje ose ju rimbursojme.
-Funksionon me te gjitha llojet e qimeve.
– I pershtatshem per cdo lloj lekure, pa shkaktuar deme.
– Nuk permban kimikate te demshme te cilat mund t’ju irritojne lekuren apo tju japin pakenaqesi.
Para se ta perdorni kremin Ostwint testojeni ne nje pjese te vogel te trupit tuaj qe te arrini te shihni sesa kohe j’u duhet per te arritur rezultatet qe ju deshironi.
Cdo dite vere do behet me e thjeshte me Krem per depilim.

DEPILIM PER MESHKUJ PER 5 MINUTA

Nuk mund të gjeni një metodë më të lehtë  dhe te shpejte per te larguar qimet e padeshiruara sesa kremi Ostwint!
Krem depilimi qe vepron per 3-10 minuta | Funksionon ne te gjitha llojet e qimeve pa perjashtim | Kremi i depilimit Ostwint i pershtatshem per femra dhe meshkuj
Porosit tani dhe paguaj ne dorezim!
Menyra e perdorimit
  1. Presoni Spray ne menyre konstante dhe te barabarte ne vendin ku keni nevoje te jeni te depiluar.
  2. Lereni kremin te vendosur ne lekure per 5 – 10 minuta, ne varesi te llojit te qimes suaj. per qellim qe te merrni rezultatin e deshiruar.
  3. Hiqeni kremin nga lekura juaj me uje, butesisht duke u munduar mos te lendoni lekuren.
  4. Kalojeni pjesen tjeter te dites pa siklete dhe plote rehat dhe freski ne lekuren tuaj.

     Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim!
SKU: spray-depilimi-per-meshkuj Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Spray Depilimi

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat