,

Krem Depilimi per meshkuj Ostwint – 170ml Spray


-Shkaterron qimet e forta.
-Funksionin si makine lazer duke shkaterruar qimen.
-I njejti rezultat si lazer por shume here me lire.
-E lehte per ta larguar nga trupi me peshqir ose me uje.
-E garantuar qe do te funksionoje ose ju rimbursojme.
-Funksionon me te gjitha llojet e qimeve.

1,400 L

SPRAY DEPILIMI PER MESHKUJ – OSTWINT

Spray Depilimi per meshkuj dhe femra Ostwint – Krem per depilim pa dhimbje

Nuk ka qene kurre me e lehte per meshkujt te heqin qimet e teperta.
Spray i depilimit Ostwint funksionon njesoj si heqja me lazer duke ju lene nje lekure te lemuar, te bute.
Largoni qimet e forta qe ju kane dale me kete produkt revolucionar.
Spray Ostwint largon qimet nga gjoksi, shpina, krahet, kembet, qafa PER 5 MINUTA.
E lehte per ta larguar nga trupi me nje fshirje duke mos te djegur apo irrituar lekuren.

Krem Depilimi per meshkuj dhe femra | Depilim Total

E lehte për të larguar qimet nga sqetullat
Spray Ostwint eshte vleresuar si metoda me e mire per te larguar qimet nga trupi.
Sherben per pak minuta duke ju kthyer freskine dhe butesine e munguar.
Qimja e re qe del eshte me e bute dhe nuk irriton lekuren.
-Shkaterron qimet e forta.
-Funksionin si makine lazer duke shkaterruar qimen.
-I njejti rezultat si lazer por shume here me lire.
-E lehte per ta larguar nga trupi me peshqir ose me uje.
-E garantuar qe do te funksionoje ose ju rimbursojme.
-Funksionon me te gjitha llojet e qimeve.

SPRAY DEPILIMI PER MESHKUJ – OSTWINT

Spray Depilimi per meshkuj Ostwint – Krem per depilim pa dhimbje

Nuk ka qene kurre me e lehte per meshkujt te heqin qimet e teperta.
Spray i depilimit Ostwint funksionon njesoj si heqja me lazer duke ju lene nje lekure te lemuar, te bute.
Largoni qimet e forta qe ju kane dale me kete produkt revolucionar.
Spray Ostwint largon qimet nga gjoksi, shpina, krahet, kembet, qafa PER 5 MINUTA.
E lehte per ta larguar nga trupi me nje fshirje duke mos te djegur apo irrituar lekuren.

Krem Depilimi per femra | Efektiv

E lehte per te larguar qimet nga sqetullat dhe zona te tjera te trupit.
Spray Ostwint eshte vleresuar si metoda me e mire për depilim duke larguar të gjitha qimet nga trupi menjehere.
Sherben per pak minuta duke ju kthyer freskine dhe butesine e munguar.
Qimja e re qe del eshte dhe me e bute dhe nuk irriton lekuren.
-Shkaterron qimet e forta.krem depilimi per meshkuj dhe femra per depilim total dyqan online
-Funksionin si makine lazer duke shkaterruar qimen.
-I njejti rezultat si lazer por shume here me lire.
-E lehte per ta larguar nga trupi me peshqir ose me uje.
-E garantuar qe do te funksionoje ose ju rimbursojme.
-Funksionon me te gjitha llojet e qimeve.
Para se ta perdorni kremin Ostwint testojeni ne nje pjese te vogel per te pare kohen e pertshtatshme.

DEPILIM PER MESHKUJ PER 5 MINUTA

Nuk mund të gjeni një metodë më të lehtë sesa kremi Ostwint!
Krem depilimi qe vepron per 3-8 minuta | Kremi i depilimit Ostwint i pershtatshem per femra dhe meshkuj
Porosit tani dhe paguaj ne dorezim
Bli Online ne iBuy.al
SKU: spray-depilimi-per-meshkuj Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Spray Depilimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat