,

TV Box TX9 – Smart Android TV ne Shitje online


Android TV Box Super Cilesor

E testuar

Cilesi maksimale

Memoria:

4GB RAM 32GB ROM

I qendrueshem

I shpejte

Dizanj terheqes

Femijet tuaj mund te shohin cfaro deshirojne ne ekranin e madh te TV tuaj

7,290L

Android TV Box TX9 4GB 16GB Smart TV

Smart Android TV Box TX9

Cilesimet kryesore | 

  • Android TV Box TX9
  • Mund te shihni te gjitha kanalet tuaj te preferuar, te luani VideoGame ose te lundroni ne Internet
  • Permiresim i dukshem i figures edhe gjate trasmetimeve permes internetit
  • Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues do te shfaqen ne nje ekran me te madh
  • Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer
  • Nuk demton syte, ndryshe nga ekrani i vogel i SmartPhone-it
  • Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve dhe ngjyrave te theksuara

Specifikat

Operation System: Android 7.1
CPU: Amlogic S912 Octa core ARM Cortex-A53 CPU up to 2GHz
GPU: ARM Mali-T820MP3 GPU up to 750MHz
DDR: 4GB
EMMC Flash: 16GB
Blutooth: BT4.1
Wifi: 802.1.1 b/g/n/ac (2.4G+5.8G)
SPDIF: Coaxial (Optical)

Interface:
HDMI Out: HDMI2.0 to support maximum 4Kx2K display
USB Port: 2 High speed USB 2.0,support U DISK and USB HDD
Card Reader: TF Card reader
Data Output: SPDIF
AV OutAV (3 in 1) port
Lan: RJ45 10M/100M/1000M
Power Supply: DC Jack 5V/2A

Software Spec:
O.S: Android 7.1
KODI: Kodi 17.3
Decoder Formats: 4K, MPEG1/2/4, H.264, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6 , RealVideo8/9/10Video Formats: 4K@60fps, AVI, H.264, VC-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVD/DIVX, Real8/9/10, RM,RMVB, PMP, FLV, MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, MKV
Music Formats: MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AMR, RA, WAV
Photo Formats: JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
DLNA: DLNA files sharing
Language: English, French, German, Español, Italian etc. 24 languages

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-TX9 4/32GB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat