Philips Bluetooth Speaker – ShoqBox – Dyqan Online

Philips

3,190L

PHILIPS BLUETOOTH SPEAKER – SHOQBOX

Bokse me Wireless – Philips Bluetooth Speaker – ShoqBox

Specifikat 

Sinjali Transmetimit  | Wireless
Transferimi i muzikes  | Bluetooth
E pershatshme per iPad | iPad 1, iPad 2, iPad mini, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad pro, iPad with Retina display, New iPad.
iPhone | iPhone 3, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPod touch: 3rd generation or later
Android Tablete dhe Smartphone |  Android 2.1, Bluetooth 2.1 dhe versionet siper tyre.
Fuqia | 30W
Distanca e operimit | 10 metra
Antishok | Po
Waterproof | Po
Karakteristika te tjera | Wireless Music Streaming, Drita shumengjyreshe LED, Mikrofon i integruar.

 

SKU: philips-bluetooth-speaker Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Philips

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat