, ,

Wireless Adapter USB 802 IIN – 300Mbps


Suporton Roaming per te siguruar nje lidhje WiFi efikase

Suporton WMM e cila ben qe procesi i zerit dhe video te luhet pa probleme

Instalim dhe konfigurim i thjeshte

1,900L

Wireless Adapter USB 802 IIN – 300Mbps

Wireless Adapters USB – Wifi Adapter USB 300Mbps

Wifi Adapter i cili punon me pothuajse te gjithe ruter-at.  

Mund te lidhni laptop, PC ose MacBook per te punuar me ruterin me te fundit me shpejtesi me te larte dhe interval te zgjatur.

Mos u shqetesoni per kabllot e rrjetit pasi ata nuk do te ekzistojne. Pajisje kompakte dhe teper e lehte.

Ideale per transmetim lojerash, filma HD, video dhe nje mori dokumentash te tjera. 

Kompjuterat e vjeter dhe kompjuterat Windows te cilet perdorin WiFi mund te kene nje jete te re me Adaptoret Wireless.

I pajtueshem me cdo ruter standart modernizon komjuterin tuaj pa nevojen e kabllove. 

Wifi Adapter – wireless networking adapter

Ky USB  adapter me valë LAN me performancë të lartë impresionon me gamën e tij të madhe dhe dimensionet e tij të vogla.wifi dongle online adapter ibuy al

Ai lidh kompjuterin tuaj të shpejtë, të sigurt dhe të rehatshëm me router WiFi ose pajisje të tjera pa fishe me usb ports.

Pajisja është e pajtueshme me standardet IEEE 802.11n, 802.11g dhe 802.11b me një shpejtësi transmisioni deri në 150mbps.

Antena e lëvizshme 80 mm garanton komunikim të shkëlqyeshëm me routerin tuaj edhe në mjedise të vështira.

Wifi adapterl mbështet kriptimin WEP, WPA ose WPA2, duke ju siguruar standardet aktuale të sigurisë për lidhjet tuaja të të dhënave.

Për më tepër, mund të përdorni butonin WPS (Wi-Fi Protected Setup) për të vendosur me lehtësi një lidhje të sigurt me rrjetin tuaj pa tel me prekjen e një butoni – shumë e thjeshtë!

Pershtates Wifi adapter me dizajn mini eshte i persosur per levizshmeri dhe ju lejon te perjetoni shpejtesi interneti te sigurte dhe te qendrueshme. 
Përputhshmëria: Microsoft Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 / Mac OSx, Linux / për kompjuter,  laptop, netbook, tablet, iMac, MacBook dhe më shumë.
Pajisja më e mirë për lojëra në internet dhe transmetim pa ndërprerje të videos HD.
Deri në 600Mbps me shpejtësi të lartë në bandat 5.8GHz (433Mbps) dhe 2.4GHz (150Mbps).
Banda e dyfishtë zvogëlon ndërhyrjet për lidhje më të mirë. Me teknologjinë Roaming, premton lidhje pa fishe me efekt të lartë.

Cilesimet e tij – Wireless Adapter USBUSB Wifi Adapter 600Mbps ibuy al

  • Wireless Adapter USB
  • Rrit maksimalisht shpejtesine e Internetit
  • E pershtashme edhe per Windows edhe per Apple
  • Filma, muzike, video dhe dokumeta mund t’i shkarkoni ne laptop apo cdo pajisje tjeter tuajen ne nje kohe te shkurter
  • Suportohet nga te gjithe ruterat WLAN
  • Instalim dhe konfigurim i thjeshte
  • Clilesor
  • Nuk ze vend, eshte vetem nje USB

 

Bli online ne Ibuy.al – Gjithcka qe ju nevojitet!

 

SKU: H-802IIN Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Wireless Adapter

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat