,

Mouse Pad G-Case me karikues Wireless

G-CASE

3,490L

TAPET PER MIUN | LEKURE

Mouse Pad G Case me karikues Wireless

Cilesimet kryesore | 
 
Marka : G-Case
Materiali : Lekure
Ngjyra: Kafe, e zeze
Tabele miu me dy funksione, mbajtese e shkelqyer per mousin dhe karikues per telefonin tuaj nepermjet valeve WiFi.
Nuk le shenja gishtash.
Pershtatet me te gjitha pajisjet qe suportojne karikimin wireless.
SKU: Mouse-Pad-G-Case-me-karikues-Wireless  Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

G-CASE

LLoji

Mouse Pad

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat