,

Boks me Bluetooth 2 ne 1 – QCY Bluetooth Speaker


Ngjyrat:

E bardhe

E zeze

3,990L

Boks me Bluetooth 2 ne 1 – QCY

Boks me Bluetooth 2 ne 1 – QCY Bluetooth Speaker

 • 2 bokse te nje paketim te vetem. Mund ti perdorni njekohesisht ose vec e vec
 • Material i forte ABS, cilesor dhe kunder gervishtjes
 • Marka : QCY
 • Bluetooth : V4.2
 • Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
 • Frekuenca : 65Hz – 20KHz ±2db
 • Bateria:950mAh
 • Tensioni: 3,7V
 • Kohezgjatja e karikimit : 4.5 ore
 • Lidhje me Bluetooth
 • Fuqia ne dalje: 20 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Kompakte dhe te lehte
SKU: Boks me Bluetooth-QCY-2 ne 1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat