,

Awei Y900 Bluetooth SPEAKER – Boks me Bluetooth ne shitje


2,490L

Awei Y900 – Bluetooth SPEAKER

Awei Y900 Bluetooth SPEAKER – Boks me Bluetooth

 • Marka : AWEI
 • Modeli: Y900
 • Bluetooth: V4.2
 • Mikrofon i integruar HC me teknologjine e anulimit te zhurmave
 • Telefonata te qarta dhe me volum te larte
 • Distanca e transmetimit: deri ne 10 metra
 • Frekuenca : 20Hz – 20oooo Hz
 • Bateria: 1200mAh, 3.7V
 • Kohezgjatja e karikimit : 5.5 ore
 • Lidhje me Bluetooth, USB, Radio, AUX dhe karte MICRO
 • Fuqia ne dalje: 4.5 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Tinguj super te qarte dhe bass te fuqishem
 • Butona per te kontrolluar muziken dhe telefonatat
 • Mund te lidhet me 2 paisje njekohesisht
SKU: boks me bluetooth-awei-y900 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat