,

Radiomarres Baofeng R 760 – Produkt Online

Baofeng

Praktik

Super cilesor

Cmim i arsyeshem

4,900L

Radiomarres Baofeng R 760 – Produkt Online

Radiomarres Baofeng | Radio marres

Transmetues Radio i qendrueshem, me dizajn te membranes te papershkueshem nga uji. Drite me ndricim te larte per pamje me te qarte. Radio ne dy drejtime, pasi te jeni te zhytur nen uje nen nje meter per 30 minuta radio do te funksionoje akoma. Keshtu ky radio transmetues do te jete i besueshem dhe ne nje mjedis te lagesht.

Cilesimet e tij | 

  • Radiomarres
  • Te pershtatshme per pune te ndryshme si gjueti, ndertim, kamping, hiking, magazina
  • Rezistente ndaj ujit
  • Multifunksional
  • Ekran i dyfishte
  • Perdoret ne recepsionin e nje hoteli
  • Ideal per rojet e sigurimit

Specifikat 

1. Frekuenca : 65MHz~108MHz(vetem per radio komerciale), VHF136~174,UHF(400~520)
2.Memorja e kanaleve: Deri ne 128 kanale
3. Qendrueshmeria e frekuences : 2.5ppm
4. Shkallet e frekuences: 2.5KHz 5KHz 6.25KHz 10KHz 12.5KHz 20KHz 25KHz
5. Perparesia e antenav: 50Ω
6. Teperatura e operimit: -20 to +60℃
7. Tensioni: Lithium-ion 7.4V/1800mAh
8. Konsumi ne hyrje: 380mA
9.Konsumi ne dalje: me pak se 1.4A
10.Modaliteti i operimit: Simplex or Half-Duplex
11.Dimensionet: 65x 41.5×133.8mm Approximately
12.Fuqia: 5W/1W
13.Modeli: FM
14.Emission Class: 16KΦF3E/11KΦF3E(W/N)
15.Maximum Deviation: <=±5KHz/<=±2.5KHz(W/N)
16. Spurious Emissions: <-60dB
17.Receiver Sensitivity: 0.2μV(at 12dB SINAD)
18. Intermodulation : 60dB
19.Audio Output: 1W
20. Spurious Radiation: >=65dB

Blerje online ne Ibuy.al | Dyqani ku gjeni gjithcka qe ju duhet!

SKU: H-R760 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baofeng

color

Black

LLoji

Radiomarres

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat