,

Perforcues valesh WiFi Repeater – Wireless N Signal Albania


SPECIFIKIME TEKNIKE

Ngjyra: E bardhë
Gama e frekuences: 2.4-2.4835GHz
Fuqia e transmetimit: 14 ~ 17 dBm (Tipike)
Njësia e furnizimit me energji elektrike: 100V-240V
Lagështia relative: 10% ~ 90% (Jo Kondensimi)
Dimensionet e produktit: 11 * 6 * 7cm
Pesha e produktit: 98g

1,990L

WiFi REPEATER WIRELESS N EXTENDER – PERFORCUES VALESH

Wifi  n Repeater  – Perforcues valesh interneti –  Wireless repeater iBuy Albania

Perforcues sinjali wifi pa kabllo i sinjalit wireless me performance te larte, i cil zgjeron rrjetin tuaj WiFi me mbulim te shtuar per lojerat dhe filma ne transmetim HD. 

Shpesh here nje modemaparat i thjeshte nuk mund te arrije ne cdo pjese te shetepise suaj, me kete pajisje do te jeni ne gjendje te shperndani  wireless ne cdo kend te shtepise. 

Wireless N wifi Repeater është pajisje e cila eshte perdorur per perforcimin e sinjalit te internetit ne zona të medha si janë fabrikat, komuniteti, rruga, shkolla etj.

WIRELESS N REPEATER – PERFORCUES PER WIFI

Fuqia e routerëve Wi-Fi është mjaft e kufizuar dhe nëse kësaj i shtojmë edhe strukturën e mureve, sinjali bëhet shumë i kufizuar.

Nëse shtëpia ose zyra është e madhe, mbulimi me sinjal mund te jete akoma me problem.

Me kete wireless repeater  ju mund të amplifikoni sinjalin Wi-Fi shpejt dhe me lehtësi.

Ju duhet vetëm një prizë. Zgjeroni rrjetin tuaj me pika të shumta hyrjeje pa nevojën e kabllove të shtrenjta dhe të ngaterruara.

Kjo pajisje përputhet me standardin IEEE 802.11n me shpejtësi transmetimi pa kabllo deri në 300Mbps. Ka te integruar çipa qeramike 2dBi per nje performance me te mire.

Shkalla e transmetimit, teknologjia e stabilitetit automatikisht shmangin konfliktet e ndryshme qe mund te ndodhin ne rrjet. Shijoni internetin pa pengesa.wifi repeater online shop ibuy al

Ky perforcues WiFi ka siguri te larte, kriptim WPA dhe WPA2, per mbrojtjen me te mire te mundshme.

Shtypni butonin WPS te pajtueshem per lidhje te shpejte dhe te sigurte.

Aparat wifi perforcues wireless me dy porte LAN ethernet dhe per lidhje me kabllo.

Perforcues interneti siguron automatikisht firmware per ta mbajtur rrjetin tuaj te funksionoje ne pikun e performances.

Ky perserites wirelessi eshte i pershtatshem dhe funksional per cdo ambient, ne zyre shtepi shkolle lokal apo restorant.

Mjafton ta vendosni ne prize, te ndiqni hapat per konfigurimin e tij sipas manualit dhe pjesen tjeter te punes do ta beje Wifi N Repeater.

WIFI REPEATER NE SHITJE – BEST WIRELESS EXTENDER

Shijoni pa limit internet ne telefon dhe cdo pajisje tjeter inteligjente. Lundroni dhe shpenzoni ore te tera me rradhe duke pare filmat me te fundit ne rehatine  e shtepise.

wifi repeater online ibuy alDegjoni hitet e reja , shfaqjet televizive dhe cdo gje tjeter ne boten virtuale me kete repeater wifi 

Kendet e shtepise qe me pare nuk kishin internet dhe ishit te detyruar te qendronit prane routerit, tashme do te kene internet te qendrueshem fare lehte.

Përmirësoni mbulimin pa kabuj në të gjitha rrjetet WLAN.

Akses në internet për kompjuterët e vendosur brenda apo jashtë rrezes së wireless-it.

I pajtueshëm me Windows XP, Vista, Windows 7, Mac, Linux

Përmasat: 110 x 60 x 87 mm.

Përputhet me standardet IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b.

Siguron trasmetim sinjali te qendrueshem deri në 300Mbps.  

Mbështet rrjetet WLAN 2.4 GHz.

Siguria maksimale WLAN me WPA2, WPA dhe WEP (128/64).

Përforcuesi i valeve pa fisha eshte një pajisje funksionale që ndihmon portën e komunikimit në Internet dhe zgjeron zonën e mbulimit.

Shperndan, perforcon dhe  mbulon nje siperfaqe te madhe te ambienteve tuaja me sinjal wifi, në mënyrë që të realizohet funksionimi i wifit ne ambientet tuaja pa nderprerje.

Cilesimet e saj | Perforcues Wifi

 • Wireless Routers për të patur wifi signal
 • Wifi booster rrit shpejtesine dhe cilesine e Internetit ne shtepine tuaj.
 • Lundroni ne internet ne kompjuterin tuaj me nje distance te konsiderueshme nga ruteri, pa u shqetesuar
 • Suporton rrjetet WLAN 2.4 GHz dhe konfigurohet me cdo modem.
 • Shijoni filma, degjoni muzike, ndaloni ne Youtube per te pare programet tuaja te preferuara, pa shkeputje
 • Valet perhapen ne distanca te largeta
 • Përputhet me standardin IEEE 802.11n me shpejtësi transmetimi
 • Wireless network pa kabllo
 • Integruar me 2 cipa ceramike 2DBI qe rrisin dhe permiresojne performancen e valeve.

Specifikimet | Wifi Repeater Albania wireless repeater online ibuy al

 • Ngjyra: E bardhë
 • Gama e frekuences: 2.4-2.4835GHz
 • Fuqia e transmetimit: 14 ~ 17 dBm (Tipike)
 • Njësia e furnizimit me energji elektrike: 100V-240V
 • Lagështia relative: 10% ~ 90% (Jo Kondensimi)
 • Dimensionet e Wifi Repeater: 11 * 6 * 7cm
 • Pesha e produktit: 98g

Hapat per instalimin e perforcuesit:

Pajisja mund të vendoset në çdo vend të përshtatshëm në zyrë ose shtëpi, pa pajisje apo fisha shtese.

Tre mënyrat e vendosjes:

1. Vendosni perforcuesin duke e lidhur me fishen e wireless

2. Lidheni pa fishe direkt me routerit me ane te wireless

3. Vendosni nga AP wireless me ane te modemit

Distanca e mbulimit: deri ne 300 metra pa pengesa, 100 metra me pengesa.

Kur të keni nevojë për të rivendosur ne nje ambient tjeter perforcuesin, ju lutemi shtypni dhe mbani të shtypur butonin RESET të pajisjes për 10 sekonda.

Më pas rindizni produktin.

Pajisja gjithashtu vjen me nje manual ne paketim, i cili ju vjen ne ndihme per konfigurim sa me te lehte.


Produkte te nje game te gjere ne iBuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-wifi repeater-wireless N Kategori: ,
color

White

LLoji

Wifi Repeater

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat