,

Baseus E02 Bluetooth Speaker – Boks me Bluetooth


Ngjyrat:

RED

GOLD

BLACK

2,490L

Baseus E02- Bluetooth Speaker

Baseus E02 Bluetooth Speaker – Boks me Bluetooth

 • Marka : Baseus
 • Modeli: E02
 • Bluetooth: V4.2
 • Materiali: ABS + aliazh alumini
 • Mikrofon i integruar
 • Telefonata te qarta dhe me volum te larte
 • Distanca e transmetimit: deri ne 10 metra
 • Frekuenca : 80Hz-20KHz
 • Bateria: 1500mAh
 • Kohezgjatja e muzikes: 10 ore
 • Lidhje me Bluetooth
 • Fuqia ne dalje: 4.5 W
 • Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS
 • Lidhet me: iPhone, iPad, iPod, Samsung, HTC, Sony, LG dhe te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Tinguj super te qarte dhe bass te fuqishem
 • Dimensionet: 95 x 60 x 58 mm
 • Pesha:250 gr
SKU: boks me bluetooth-baseus-E02 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat