USB Flash Drive SanDisk | Cruzer Switch | Online

Sandisk

590L1,200L

SanDisk Cruzer Switch

USB Flash Drive SanDisk

Specifikat 
 
Emri: USB
Marka: Sandisk
Modeli: Cruzer Switch
Memorja: 2 | 4 | 8 | 16 | 32GB
Ruani dhe transmetoni te dhena ne menyre te sigurte.
Pershtatet me nje game te gjere pajisjesh me hyrje USB.
SKU: USB-flash-drive-sandisk Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Sandisk

LLoji

USB

Memorja

16GB, 2GB, 32GB, 4GB, 8GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat