,

Intelligent Bluetooth Radio Function Speaker – WK DESIGN


Ngjyrat:

Silver

Gold

2,390L

Bluetooth Radio Function Speaker – WK DESIGN

Intelligent Bluetooth Radio Function Speaker – WK DESIGN

 • Marka : Remax
 • Marka : RB M19
 • Bluetooth : 4.0V
 • Funksion RADIO
 • Hapesire per karte Micro
 • Frekuenca :100Hz-20KHz
 • Bateria: 400 mAh
 • Me ekran LED
 • Kohezgjatja e karikimit : 4 ore
 • Kohezgjatja e perdorimit: 20 ore
 • Kohezgjatja e bisedave: 4-5 ore
 • Kohezgjatja e muzikes:2.5 ore
 • Dimensionet: 102 x69 x 28mm
 • Lidhje me Bluetooth
 • Fuqia ne dalje: 3 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Qartesi e larte e tingullit dhe zerit
 • Mikrofon i integruar ne brendesi
 • Dizanj klasik dhe i lehte
 • Suporton thirrjet pa duar
 • Pesha: 127g
SKU: boks me bluetooth-radio-wk design Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat