,

Radiomarres Baofeng BF-T3 – Radio Wlakie Talkie 2 Pcs

Baofeng

Ngjyra e zeze

Kutia permban 2 artikuj

E pershtatshme per tu levizur, me permasa mini

2.5 Cm e trashe

Pesha 80 gr

3,490L

Radiomarres Baofeng BF-T3 – Radio

Radiomarres Baofeng | Radio Marres

Eshte nje transmetues kompakte dore i cili siguron nje komunikim te qarte ne distanca te konsiderueshme.
Kompakt dhe ekonomik i cili pefshine banden e rregullt te transmetimit FM.
Me mbulim te gjere frekuence, duke siguruar komunikime amatore me dy drejtime ne zonen lokale. Sinjale te qarta, frekuence komunikimi e paster dhe dizajni i saj kompakt i japin perparsi per te qene nder radiomarresit me te preferuar.

Cilesite e tij | Radio Marres Baofeng

 • Radiomarres
 • Kap sinjale dhe tingujt permes valëve të radios
 • Permasat e vogla e bejne te pershatshme per ta mbajtur ne dore pa asnje pengese teksa levizni nga nje vend tek tjetri
 • Distanca e kapjes se sinjaleve deri ne 5Km
 • Ju mundesoni te jeni ne kontakt me femijet, miqte dhe familjen, sidomos ne aktivitetet ne natyre
 • I lehte per tu perdorur
 • Fuqia e baterise: 4 AAA , qendroni ne kontakt me njerezit qe ju deshironi pa u shqetesuar per baterine
 • 10 lloje te ndryshe zilesh, zgjidhni ate qe deshironi
 • Radiomarres i cili nuk demton syte, drita jeshile iu ndihmon te shihni qartesisht opsionet e radiomarresit dhe te zgjidhni kedo qe deshironi.

  Blerje online ne Ibuy.al | Dyqani ku gjeni gjithcka qe ju duhet!

SKU: H-BFT3 Kategori: ,
Pesha02.2 g/kg
brands

Baofeng

color

Black

LLoji

Radiomarres

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat