, ,

Smart Watch N1+

Te ndryshme

4,500L

SMART WATCH N1+

Ora inteligjente N1+ kryen disa funksione.

Me ane te saj ju mund te kryeni testin e temperatures ne cdo moment, kudo qe ndodheni pa pasur nevoje te shkoni tek mjeku.

Matni rrahjet e zemres sa here te deshironi apo kur nuk ndiheni mire dhe sigurohuni qe jeni ne shendet te plote.

Smart watch N1+ do ju tregoje sa ecje keni bere dhe sa kalori keni djegur brenda nje dite. Shume e pershtatshme per personat qe duan te heqin kilet e tyre te teperta.

Ju mund ta perdorni oren dhe si nje reminder qe do te thote se mund te vendosni alarme per gjerat qe keni per te bere qe te mos i harroni. Per shembull mund te vini orarin per te pire ilacet, apo takimin tuaj me mjekun.

Ju ndihmon per te monitoruar gjumin tuaj.

Eshte e pajisur me bluetooth, keshtu ju e keni shume te lehte te kryeni telefonata si dhe t’iu pergjigjeni telefonatave me ane te ores.

Ka dhe nje telekomande me ane te se ciles mund te beni foto.

Karakteristikat

Chipset: NRF52832

Sensori i rrahjeve te zemres: HRS3300

Pesha e ores: 55 g

Versioni Bluetooth 4.0

LBateri ne material polimer litiumi

Kapaciteti i baterise: 200 mah

Tensioni: 5 V

Rryma: 80 mA

 

 

SKU: Smart Watch N 1+ Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat