,

Best Smart Watch Ore inteligjente – Y1S Bli Online


Specifika

 • Ekrani: 1.2inch IPS
 • Rezolucioni: 240 x 240 pixels
 • Me prekje
 • Forma: Rrethore
 • Lithium-ion polymer battery
 • Kapaciteti i baterise: 380 mAh
 • Smart Watch – Processor: MTK6261D 108MHz
 • ROM: 32M
 • RAM: 32M
 • GSM 850/900/1800/1900
 • 3D G-Sensor
 • Smart Watch 32GB suporton karte memorie

1,900L

Ore inteligjente  – SmartWatch Y1S Bli Online

Ore inteligjente – Best Smart Watch Y1S Bli Online

Regjistron ne menyre precize gjithe aktivitetin tuaj. Ju ndihmon ne kete menyre te qendroni te shendetshem. Monitoron gjumin tuaj gjate nates.

Smart Watch ju vjen ne ndihme te gjeni telefonin tuaj kur ai ju ka humbur nga syte. Merrni njoftime per thirrjet e humbura, mesazhet apo njoftime ne rrjetet tuaja sociale. Qendroni te informuar per gjithcka qe ndodh ne telefonin tuaj dhe kur ai nuk eshte prane jush.
 • Karta Micro-Sim lejon lejon qe ora inteligjente YiS te perdoret edhe si smartPhone
 • Merrni dike ne telefon ose pergjigjuni thirrjeve
 • Mund ta perdorni per t’ju pergjigjur thirrjeve telefonike dhe mesazheve edhe atehere kur telefoni juaj
 • nuk eshte prane jush
 • E pajtueshme per te gjithe smartphonet Android dhe iOS
 • Me iPhone mund te lidhet permes Bluetooth, ky perfshin vetem thirrjet  dhe sinkronizimin e mesazheve
 • Best Smart Watch  pajisur me pedometer
  Merrni njoftime nga telefonatat, mesazhet, wechat, e-mail, Facebook, Twitter, Whatsapp
 • Material i veshur me oksidim anodik cili muneson nje pamje elegante dhe terheqese
 • Ekrani 1.2inch HD, me rezolucion 240 x 240 pixels
 • I reziston shiut te lehte dhe te imet, deri dikur e papershkeshme nga uji
 • Ore smart watch e lehte per t’u mbajtur
 • Aksesor i kombinueshem
SKU: Ore inteligjente-SmartWatch-Y1S Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat