, ,

Smart Watch – Ore inteligjente T88


4,500L

SMART WATCH – ORE INTELIGJENTE T88

Orë inteligjente për meshkuj dhe femra, model unisex.

Modeli T88

Versioni Bluetooth BT 4.0

I pajtueshëm Android 4.4 ose më i lartë, iOS 8.4 ose më  lart

Ekrani me prekje i modalitetit të funksionimit

Lloji i karikimit: Karikimi magnetik

Emri i aplikacionit: Wearfit 2.0

Gjuha e aplikacioneve: Anglisht, Çekisht, Gjermanisht, Spanjisht, Frëngjisht, Italisht, Japonisht, Koreane, Portugeze Rusisht, Tailandeze, Kineze

Gjuha  Kineze  Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Japonisht, Spanjisht, Italisht, Koreane, Çeke, Ruse, Portugeze.

Specifikaore smart t88 online at ibuy al

G-sensor, Sensori i ritmit të zemrës

Madhësia e ekranit: 1.28 inç

Lloji: SPI

Rezolucioni: 320 * 320pixel

Kapaciteti i baterisë së baterisë: 310mAh

Koha e gatishmërisë: Rreth 15 ditë

Përdorimi: Rreth 7 ditë

Koha e karikimit: Rreth 2 orë

Lloji i karikimit: Karikimi magnetik

 

Funksionet kryesore:

IP67 i papërshkueshëm nga uji

gjurmues i temperaturës,

monitor i rrahjeve të zemrës/ presionit të gjakut/ i oksigjenit në gjaksmart watch t88 online ibuy al

numërimi i hapave,

kujtesë thirrjeje / mesazhi, refuzimi i thirrjes

shfaqja e ID-së së thirrjes, alarmi i dridhjeve,

ekrani i ndriçimit automatik,

Kronometri, Alarmi,  Kalendari, Telekomanda e kamerës,

Kundër humbjes, Kontrolli i ndriçimit

Ekrani i motit, Kontrolli i muzikës.


Bli online ne iBuy.al!

SKU: Ore inteligjente T88 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat