, , , ,

Ore me figura te animuara – Per femije


1,490L

ORE ME FIGURA TE ANIMUARA – PER FEMIJE

Ora me zile per femije me dizenjo te vecante figurash te animuara  jep një pamje dekorative per dhomen e gjumit te vogelusheve.

Alarmi është vendosur në sekonda duke përdorur  kronometrin, do të zgjoheni në kohën e caktuar dhe funksioni i shtyrjes do ta bëjë zgjimin më të lehte.

Pamja është  e thjeshtë dhe e bukur.  Ka permasa te pershtatshme per cdo ambient, madje mund të përdoret si një zbukurim shtesë per ambientin.

Butoni Sustain: sherben për vendosjen e  kohës, alarmit  “on” ose “off”.

Kur alarmi fiket, mund ta fikni alarmin duke shtypur butonin [AL.ON / OFF]. Shtypni për të ndaluar alarmin.

Këtë orë të bukur me zile mund ta vendosni kudo.

Ka permasa 14 x 11 x 5.5 cm.

Eshtë projektuar për çdo dhomë gjumi, sallon ndenje,  dhomë për fëmijë, kuzhinë etj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

color

Blue, Green, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat