,

Pow Patrol – Ore per femije

Te ndryshme

990L

POW PATROL – ORE PER FEMIJE 

Nje dhurate ideale per femijen tuaj, funksionale dhe me dizenjo terheqese per vogelushet.

Prodhuar me material cilesor dhe anti alergjik, nuk do krijoje shqetesim apo irritim te lekuren tek femijet.

Me ekran me figura te animuara dhe ngjyra terheqese, do jete ora me e dashur e femijeve tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010047 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat