,

Dron me kamera HD – Phantom Tomito Multi Axis Aircraft


  • Modeli: X8TW
  • Ngjyra: E zeze
  • 2.4GHz
  • Materiali kryesor: Plastke ABS
  • Kamera: 2MP
  • Rezolucioni video: 720P
  • Distanca per komandim: 100 deri ne 500 metra
  • Koha e karikimit : 40-60 minuta
  • Koha e fluturimit: 8-10 minuta
  • Kapaciteti i baterise: 900mAh

8,900L

Dron me kamera HD – Phantom Tomito

Dron me kamera HD – Phantom Tomito Multi Axis Aircraft

Droni Phantom Tomito vjen me nje dizanj te holle dhe teper elegant. Ai eshte projektuar per te realizuar ulje dhe ngritje automatike. Adapton menyra te ndryshme fluturimi per te kapur imazhe me kualitet te larte. Fale lehtesise ne perdorim, ai mund te perdoret edhe nga persona jo profesioniste ose fillestare.

Funksioni i mbajtjes ne lartesi: Droni jo vetem qe e ben me te sigurt funksionimin quadrocopter, por lejon edhe xhirimet video me cilesi te larte. Quadrocopter-i eshte i pajisur me kamer 2 MP WIFI me kend shikimi 120 °, i cili lejon te xhironi video me rezolucion 720 P.

Ju mund ta kontrolloni dronin e leshuar ne hapesire, permes kontrollit te panelit ose telefonit tuaj celular. Nderkohe krahet e palosshhme, e bejne ate shume praktik per tu marre kudo me vete.

SKU: dron me kamera-phantom-tomito Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Drone

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat