Small Whirlwind Pulley – Patina per atlete per femijet

Te ndryshme

  • Patina qe vendosen ne secilen kembe.
  • Të lehta për t’u përdorur.
  • Përshtaten me çdo madhësi këpucë.
  • Perfekte per te bere shetitje ose per te shkuar ne shkolle.
  • Perfekte per vajzat edhe djemte tuaj.

1,190L

PATINA PER ATLETET E FEMIJEVE

Patina per femijet te cilat vendosen ne secilen prej atleteve.

Shume te lehta per t’u veshur edhe per t’u hequr nga vet femija.

Perfekte per te luajtur edhe per te argetuar femijen tuaj.

Rrotat në secilen prej atleteve japin nje kenaqesi interesante gjatë vrapimit.

Ushtroni me to krahët, belin dhe këmbët, pasi jane perfekte per te mesuar femijen tuaj qe te ekuilibroje trupin.roller skates shoes small whirlwind iBuy al

Ndryshe nga patinat konvencionale, me rrotullat ndezëse te ketyre kepuceve femijet tuaj mund të ecin dhe patinojne ndërsa i vishni.
Patina të thjeshta, të shkëlqyera për fëmijët.

SPECIFIKAT

Perbehen nga tre ngjyra te ndryshme.

Me rrip te rregullueshëm.

Patina të thjeshta ne perdorim.

Materiali: Çelik karboni + PVC.

Madhësia e njeres patine : 133 * 93 * 78 mm.

Madhësia e paketës: 182 * 95 * 100mm.

Sherbejne ne argetimin e femijeve.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim dhe merr cilesine me te mire me cmimin te ulet.

SKU: patina-per-femije Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Rose

LLoji

patina

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat