, ,

Dron me drita LED – Loder UFO – Mini Drone

Te ndryshme

  • Dron loder me drita LED.
  • Jep idene e UFO-ve gjate nates.
  • Menaxhohet me ane te duarve.
  • Fanstastike per t’u argetuar vetem apo me miqte tuaj.
  • Ngjyre e kuqe.

4,990L

MINI DRONE UFO

Paisja eshte e perbere nga drita infra të kuqe, te cilat japin nje shkelqim te madhe gjate nates kur jane duke fluturuar ne ajer duke ju dhene pershtypjen e nje UFO..

Droni eshet i perbere nga sensore ne pjesen e poshtme te cilet nuk e lejojne paisjen qe te perplaset me pengesat edhe t’u shmanget atyre sa me shpejt.

Ky dron kthehet ne 360 grade per nje fluturim ne cdo drejtim.

Nuk do te keni veshtiresi komandimi mbi te.

Keni mundesi ta perdorni dronin per nje kohe shume te gjate pasi ai operon me bateri te rikarikueshme.

Fantastik per te argetuar te rriturit edhe femijet.

SPECIFIKAT

Materiali : plastike

Frekuenca : 2.4G.

Numri i kanaleve: kater kanale.

Pamja: sferike.

Mosha: mbi 14 vjec.

Bateria : “3.7V500 mAh”.drone flying saucer watch gravity sensor blerje online iBuy al

Koha e karikimit: 60 min.

Distanca e telekomandës: 80 m.

Metoda e karikimit: USB.

Modaliteti në distancë: I shpejtë dhe i ngadaltë.

Koha e fluturimit me një bateri të vetme: 6-8 min.

Rezolucioni: 480 P.

Distanca e kthimit: 15-30 metra.

Transmetimi i sinjalit: WIFI.

Madhësia e produktit: 19.5 cm * 5.5cm.


Bli Online ne iBuy.al | Kurse kohe edhe para!

SKU: Drone-UFO Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Red

LLoji

Drone

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat