Hacker Mosquito 400 hours | Vrasese per mushkonjat per bebet


  • Ideaur posacerisht per bebet.
  • Frekuneca eshte 50-60Hz.
  • Tensioni eshte 110V-240V.
  • Fuqia eshte 4 Watt.
  • Nuk shkaktojne efekte negative te femijet.
  • Perbere me arome molle.

750L

HACKER MOSQUITO – VRASES MUSHKONJASH

Hacker Musquito eshte ideaur posacerisht per bebet e vogla.

Ajo mund te vendoset kudo qe qendron femija juaj.

Kjo vrasese punon deri ne 400 ore te plota.

Hacker Mat eshte e perbere me arome molle dhe nuk ka asnje kimikat qe demton femijen tuaj.

Ai punon ne menyre efektive per 10 ore ose me shume qe nga momenti i vendosjes.

Materiali prej te cilit eshte i perbere eshte plastika shume e forte edhe e qendrueshme.

Ju mund ta merrni kudo me vete per shkak te dizajnit shume komod edhe te kompakt.

SPECIFIKATvrasese mushkonjash 400 hours produkt online iBuy al

Ideaur posacerisht per bebet.

Miqesor me mjedisin perreth.

Frekuneca eshte 50-60Hz.

Tensioni eshte 110V-240V.

Fuqia eshte 4 Watt.

Permasat e vrasese jane 58.8 * 27 * 45cm.

Nuk shkaktojne efekte negative te femijet.

Perbere me arome molle.

Material plastike shume i qendrueshem.

Funksionon per 400 ore te plota.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim

SKU: K-200720-100 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Vraseses mushkonjash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat