,

7 in 1 Family Game – Kuti me lojera te ndryshme


  • Nje kuti me 7 lojra te ndryshme
  • Fushe me fuqi magnetike
  • Aksesoret me material plastike shume te forte
  • Ideale per ta marre ne udhetime
  • E pershtatshme per te gjitha moshat

1,490L

KUTI ME LOJERA TE NDRYSHME

Ne kete kuti keni nje shumellojshmeri lojrash me te cilat mund te kaloni kohen duke luajtur me familjaret ose miqte tuaj ndersa jeni per pushimet e veres.  Ne brendesi te ketij produkti do keni lojra te ndryshme ku mund te argetoheni, keto lojra jane me populloret e me te pelqyerat nga te gjithe personat.

7 IN 1 FAMILY GAME    

Seti i lojrave permban ne paketim 7 lojra te ndryshme si: Ludo King, snake and ladders, chess, checkers, chess and checkers, tic -tac-toe, backgammon dhe 9 Mens’ morris.

Me nje siperfaqe magnetike se bashku me aksesoret e ndryshme te lojes. Kjo siperfaqe ju ndihmon te ruani lojerat pa i humbur ato.

E pershtatshme per te luajtur femijet nga mosha 4 vjece e siper edhe per te rritur.

Ideale per zhvillimin e aftesive logjike dhe emocionale, sidomos per femijet.

Mund ta merrni gjithmone me vete ku mund te luani ne shtepi, ne plazh opo ne pushimet tuaja.

SPECIFIKAT   Kuti me lojera te ndryshme 7 in 1 Family Game bli online iBuy.al

  • Nje kuti e vetme me 7 lojera te ndryshme
  • Fushe me fuqi magnetike
  • Perdoret per te gjitha moshat
  • Aksesoret me material plastike shume te forte
  • Loje strategjike edhe edukative

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: kuti me lojera te ndryshme Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Kuti lojerash

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat