,

Bestway – Komerdare ne forme peshkaqeni per femije


  • Permasat : 173 cm X 107 cm
  • Komerdare ne forme peshkaqeni
  • Me doreze mbajtese
  • E pershtatshme per ne det dhe pishina
  • Transportohet lehte

1,590L

KOMERDARE NE FORME PESHKAQENI 

Nese shkoni per pushimet e veres duhet me patjeter te merrni me vete lodrat e femijes tuaj ne menyre qe ata mos te merziten edhe te argetohen. Me nje dizajn te bukur ne formen e nje peshakqeni femija do te shijoje shume notimin ne det ose ne pishina.

KOMERDARE PER PLAZH OSE PISHINEBestway Inflatable Great White Shark komerdare per femije produkt online iBuy.al

Komerdare teper e vecante ne krahasim me ato te zakonshmet. Me nje doreze mbajtese per sigurine e femijes qe ata te mbeshteten pa tentuar qe te bien ose te rreshqasin ne uje.

Me nje material teper rezistente ku kjo pajisje mund t’i perballoje valezimet e detit.

Me permasat qe ka produkti mund te qendrojne nje femije ku mund te argetohet pafund.

Me kete komerdare mund t’i mesoni notin femijes ku prinderit mund ta udheheqin komerdaren.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

 

SKU: ECC-20620-0249 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Komerdare

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat