,

Batanije elektrike me ngrohje per femije ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Batanije me ngrohje per femije.
  • Me dizajne te ndryshme.
  • Pershtatet me cdo dyshek.
  • Me aksesorin e pultit rregullues.
  • Me nivele te ndryshme te ngrohjes.
  • Perfekte per nje gjume komod edhe relaksues.

1,790L

BATANIJE ELEKTRIKE PER FEMIJE

Dimri po afron dhe me siguri ju po mendoni qe t’i ofroni te gjithe komoditetin e nevojshem femijes suaj. Ata jane me delikat ndaj temperaturave te uleta dhe me te prirur per t’u prekur ndaj virozave.

Batanijet elektrike jane nje zgjedhje perfekte per t’i ofruar femijes suaj ngrohtesine e nevojshme edhe kujdesin e duhur.

iBuy.al sygjeron per ju batanijen elektrike nga Acacia.

BATANIJE ME NGROHJE ACACIA ME PULT

Batanija Acaia siguron per femijen tuaj nje gjume te rehatshem edhe te qete nen temperaturat e uleta te stines se dimrit duke marre ngrohtesine e duhur nga kjo batanije. Me pultin si aksesor te sajin ju mund t’i vendosni nxehtesine e nevojshme femijes per nje gjume komod.

Kjo batanije dallohet per prakticitetin e saj dhe mund te vendoset mbi te gjithe llojet e dyshekeve duke funksionuar si nje trup i vetem.

Celesi i saj vjen me tre nivele nxehtesie, ku ju keni mundesine e zgjedhjes se temperatures sipas deshires se femijes apo ate qe ju mundoni si te pershtatshme krahasuar me temperaturat e ambientit te dhomes.

Me dizajn shume elegant edhe terheqes, pasi vjen me disa versione ngjyrash duke sherbyer keshtu edhe si nje batanije dekoruese per dhomen e vogelushit tuaj.

Rekomadohet qe batanija te lahet me dore dhe jo me lavatrice nese deshironi qe te ruani sa me gjate cilesine fillestare te saj.

Mund ta vishni ate me nje carcaf qe ta mbani sa me gjate larg baktereve, pluhurave apo pa-pastertive te ndryshme.

Materiali i saj eshte 100 % me fibra natyrore te pambukut, keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni per pushezimin e saj.batanije per stinen e dimrit produkt online ne iBuy al

SPECIFIKAT 

Batanije elektrike me ngrohje.

Ideaur per femijet.

Mban larg lageshtiren nga trupi femijes dhe i jep atij nxehtesine e nevojshme.

Rekomandohet te lahet me dore.

Material 100 % pambuk.

Permasat : 120 x 150 cm.

 

 

Shitje Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine !

SKU: batanije-elektrike-acacia Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat