Cante per lodra – Qese per ruajtjen e lodrave te femijeve


  • E pershtatshme per ruajtjen dhe sigurine e sendeve
  • Sherben si mbulese per te qendruar
  • Mbyllet fale nje rripi
  • Gjendet ne ngjyren blu
  • Pastrohet shume lehte

1,490L

CANTE PER LODRA

Cante per te ruajtur lodrat e femijeve tuaj. Nje aksesore i domosdoshen ne shtepi sidomos nese keni femije te vegjel te cilet bejne shume rremuje ky produkt do ishte zgjidhja perfekte.

QESE PER TE MBLEDHUR LODRAT E FEMIJEVE

Kjo pajise sherben per te mbledhur lodrat e femijeve qe gjithmon rrine te shperndara neper shtepi. Me nje material prej naljoni te cilesise se larte teper e pershtatshme per ruajtjen e lodrave kur mbarojne se luajturi femijet.

Te gjitha lodrat mblidhen ne kete qese sepse ka nje hapesire te bollshme ku me pas do e shtrenoni me nje rrip i cili mundeson hapjen dhe mbylljen e cantes.

SPECIFIKATCante per te mbledhur lodrat produkt online iBuy.al

  • Cante per te mbledhur lodra
  • Mund ta merri me vete
  • Teper e lehte ne perdorimin e saj
  • Mund ta perdorni si carcaf e me pas te hapni lodrat e femijes
  • E perdorshme per cdo produkt tjeter

 

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Cante per lodra

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat