, ,

Pistolete uji per femijet tuaj ne shitje online


  • Pistolete uji per femijet tuaj
  • Argetohuni dhe zbaviteni vogelushet tuaj
  • Teper praktike dhe e lehte ne perdorim
  • Nuk permban toksina
  • Material plastike te cilesise se larte

990L

PISTOLETE UJI

Kur shkoni per pushime e veres gjithmone do e keni te nevojshme te merrni lodrat e femijeve tuaj. Nje loder mjaft zbavitese ku mund te luajne me njeri -tjetrin e nderkohe e sperkasin me uji trupin e tyre.

pistolete uji femije loje bli online dyqan taxi

Kjo pajisje eshte nje loder teper argetuese per femijet tuaj.

Ata mund te zbavitet me lojerat te ndryshme por me kete loder ata do te luajne pafund.

Me nje material plastike te cilesise se larte ku nuk ka ne permbajtje toksina per sigurine e shendeti te vogelusheve tuaj.

Lodra funksioni me ane te nje depozite uji te vogel qe hapet dhe mbyllet me ane te nje kapaku.

Me nje dizajn shume ngjyresh e teper e lehte ne perdorimin e tij.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: pistolet uji Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pistolet uji

color

White & Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat