,

Bubble Camera me flluska sapuni | Kamer per femijet


  • Per femijet e moshes +3 vjec.
  • Punon me tre bateri te tipit AA.
  • Material prej plastike ABS.
  • Me dizajn shume elegant dhe terheqes
  • Ngjyra Roze.

1,500L

BUBBLE CAMERA PER FEMIJET + 3 VJEC

Bubble kamera per femijet tre vjec eshte nje ndihmese e jashtazakonshme per femijet qe te kene nje zhvillim normal edhe mbi te gjitha te keni mundsi te argetohen dhe t’ja kalojne bukur.

Ajp perbehet nga materiali i plastikes ABS shume cilesore edhe te qendrueshme, pa permbajtje toksike e cila mund te demtoje femiejt tuaj

Nuk bene foton dhe ne momentin qe femija juaj e shkrep ajo nxjerr flluskat e sapunit.

Kamera perbehet nga tre bateri edhe nje shishe te vogel prej sapuni.buble camera femije vajza bli online iBuy al

Permasat jane 13,5 x 7 x 9 cm.

E pajisur me nje rrip qe mund ta varni ne qafe.

SPECIFIKAT

Per femijet e moshes +3 vjec.

Punon me tre bateri te tipit AA.

Material prej plastike ABS.

Me dizajn shume elegant dhe terheqes

Ngjyra Roze.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-085 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
color

Rose

LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat